Hale stalowe ASTRON
Start » Oferta » Hale stalowe ASTRON

W 2011 roku zostaliśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy ASTRON . To firma projektująca, produkująca i wprowadzająca na rynek produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych .


Prefabrykowane hale stalowe.
Kompletne rozwiązania budynków stalowych obejmujące konstrukcje stalową, blachy dachowe i elewacyjne, systemy rynnowe, obróbki i akcesoria.
Produkty firmy ASTRON cechuje wysoka jakość wykonania, szybki i łatwy montaż oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wszystkie produkty produkowane są ze szczególną dbałością o środowisko, w oparciu o europejskie normy jakości, z materiałów, które można poddać procesowi recyklingu.

Usługi nasze obejmują:
- Koncepcje projektu i planowanie
- Projekt do pozwolenia na budowę
- Prace ziemne i fundamenty
- Dostawę i montaż budynku
- Instalacje technologiczne i elektryczne
- Roboty wykończeniowe


ASTRON to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.


Obszar działania Grupy dzieli sie na trzy główne działy: ASTRON Profile (produkty stalowe dla budownictwa), ASTRON Wentylacja (systemy wentylacji kanałowej) i Hale stalowe (gotowe prefabrykowane hale stalowe). Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, łatwość montażu, zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wszystkie produkty ASTRON wytwarzane są ze szczególną dbałością o środowisko, w oparciu i w zgodzie z europejskimi normami jakości, z materiału w pełni poddawanego procesowi recyklingu.

 

Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami ...

HENPOL S.C.
Ul. Młynarska 4 59-800 Lubań
tel.: 075 721 32 47, +48 604 28 29 10
fax : 075 721 32 52
e-mail: pphuhenpol@wp.pl

    Trwa ładowanie mapy ...

Formularz kontaktowy