Oferta - Obiekty przemysłowe
Start » Oferta » Oferta - Obiekty przemysłowe

Budownictwo przemysłowe (hale i magazyny, fundamentowanie maszyn, instalacji i urządzeń)w technologii tradycyjnej oraz na szkieletach stalowych.

Specjalnością naszej firmy są konstrukcje stalowe i żelbetowe oraz budownictwo przemysłowe.

Budujemy hale, w tym hale magazynowe, stalowe, hale produkcyjne w technologii cechującej się lekką konstrukcją stalową.
Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by spełniać Państwa wymagania i oczekiwania. Zaopatrujemy współpracujących z nami Inwestorów w nowoczesne, lekkie konstrukcje stalowe, służące do budowy obiektów o wielorakim przeznaczeniu. Wykorzystujemy do tego konstrukcje stalowe prefabrykowane przez ASTRON BUILDING SYSTEMS oraz technologie żelbetowe monolityczne, prefabrykowane oraz tradycyjne – murowane.

Przy realizacji tych inwestycji najważniejsze są dla nas oczekiwania inwestora. Dlatego też zakres prac ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

Pełna oferta obejmuje:
 - generalne wykonawstwo inwestycji,
 - prace projektowe, 
  - dostawę, 
 - montaż.

TECHNOLOGIA
Wykonujemy hale w technologii ASTRON BUILDING SYSTEMS, które projektujemy zgodnie z wymogami jakie stawia nasz Klient, a także przyszłym przeznaczeniem obiektu.

Rozpiętość bez podpór pośrednich 10 do 100m.
Rozpiętość modularna do 150 m.
Wysokość w okapie do 20 m.
Rozstaw ram od 5 do12 m.

Dostarczamy również konstrukcje o niestandardowych parametrach.
Częściowe lub pełne antresole.
Suwnice do 20 ton
Daszki
Attyki
Przybudówki
Podciągi (dla uzyskania większego rozstawu ram nośnych).

Możemy dostarczyć budynek stalowy z poza standardowego wachlarza, w zależności od jego przeznaczenia, projektowanych obciążeń i wymiarów, zgodnie z wymaganiami klienta.

Naszym Kontrahentom dajemy pełen wgląd w szczegółowy harmonogram prac, zakres stosowanych materiałów i technologii, by mogli je dopasować do swoich potrzeb.

Zapewniamy: optymalne wykorzystanie materiałów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu, optymalizacji czasu pracy, z zachowaniem zasad sztuki budowlanej, a wszystko z gwarancją profesjonalnej firmy.

Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii.

Wykonujemy zarówno mniejsze usługi budowlane, jak i przedsięwzięcia zakrojone na szeroką skalę. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane konkurencyjne cenowo.

Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami ...

HENPOL S.C.
Ul. Młynarska 4 59-800 Lubań
tel.: 075 721 32 47, +48 604 28 29 10
fax : 075 721 32 52
e-mail: pphuhenpol@wp.pl

    Trwa ładowanie mapy ...

Formularz kontaktowy