Oferta - Obiekty komercyjne
Start » Oferta » Oferta - Obiekty komercyjne

Budownictwo komercyjne (biura, hotele i pensjonaty, sklepy, pawilony itp.)

Obiekty biurowe
Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem obiektów biurowych od podstaw. Przeprowadzamy także adaptacje, rozbudowy i modernizacje istniejących budynków. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty biurowe, które będą przyjaznym i inspirującym miejscem pracy.

Główne zalety proponowanych przez nas rozwiązań to:
 - zaawansowana prefabrykacja, a co za tym idzie - krótki okres prac na placu budowy 
 - "sucha" i szybka budowa dająca możliwość niezwłocznego użytkowania
 - urządzenie biura i miejsc pracy zgodnie z duchem czasu: prosto, funkcjonalnie i jasno
 - znakomite możliwości łączenia różnych materiałów: drewna, szkła oraz stali
 - możliwość budowy z materiałów zdrowych i ekologicznych

Hale sportowe

Oferujemy hale stalowe zarówno standardowe, jak i budowane według indywidualnych projektów. Nasze doświadczenie połączone z zaawansowaną technologią gwarantuje zaspokojenie Państwa potrzeb. Największą zaletą proponowanego przez nas rozwiązania jest przede wszystkim lekka, a zarazem bardzo wytrzymała konstrukcja dachu.

Oferujemy Państwu „HALE SPORTOWE” w konstrukcji mieszanej. Ten system znacznie pozwala obniżyć koszty nawet do 50% oraz, znacznie skrócić czas realizacji całej inwestycji, średnio budowa nie trwa dłużej niż 6 miesięcy.

Naszym Kontrahentom dajemy pełen wgląd w szczegółowy harmonogram prac, zakres stosowanych materiałów i technologii, by mogli je dopasować do swoich potrzeb.

Zapewniamy: optymalne wykorzystanie materiałów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu, optymalizacji czasu pracy, z zachowaniem zasad sztuki budowlanej, a wszystko z gwarancją profesjonalnej firmy.

Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii.

Wykonujemy zarówno mniejsze usługi budowlane, jak i przedsięwzięcia zakrojone na szeroką skalę. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane konkurencyjne cenowo.


Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami ...

HENPOL S.C.
Ul. Młynarska 4 59-800 Lubań
tel.: 075 721 32 47, +48 604 28 29 10
fax : 075 721 32 52
e-mail: pphuhenpol@wp.pl

    Trwa ładowanie mapy ...

Formularz kontaktowy