Pompy ciepła
Start » Pompy ciepła

Stając przed wyborem projektu wymarzonego domu, rzadko zastanawiają się Państwo nad sposobem jego ogrzewania. A gdyby z góry zdecydować się na pompę ciepła? Działki nie trzeba uzbrajać w gaz lub nie będzie trzeba przeznaczać osobnego pomieszczenia na kotłownię olejową, bądź ustawiać w ogrodzie zbiornika na propan-butan. Dom nie musi mieć komina. Pomieszczenie, gdzie stoi pompa ciepła może służyć również do innych celów np. jako pralnia lub suszarnia. Brak procesu spalania, a zatem bezpiecznie i ekologicznie. Do powyższych zalet należy dodać jeszcze jedną i najważniejszą - bardzo tanie ogrzewanie. Choć koszty inwestycyjne w system z pompą ciepła wielu przerażają, późniejsze koszty ogrzewania mile zaskakują.

Dlaczego pompy ciepła NIBE?


Już od 40 lat firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. zapewnia komfort koszystania z ciepłej wody milionom ludzi w Polsce i poza jej granicami. Od 2000 roku głównym udziałowcem Spółki jest szwedzki koncern NIBE AB - jeden z największych producentów pomp ciepła w Europie. Pompy ciepła marki NIBE dołączyły do szerokiej oferty NIBE-BIAWAR w 2002 roku. Niedługo po tym firma NIBE-BIAWAR została liderem w sprzedaży pomp ciepła w Polsce i utrzymuje tę pozycję do dziś! W ciągu 10 lat firma NIBE-BIAWAR dostarczyła swoim klientom ponad 3000szt. pomp ciepła NIBE, a w ostatnich kliku latach nawet co dziesiąta pompa ciepła zainstalowana w Polsce to urządzenie marki NIBE. Dlaczego pompy ciepła NIBE należą do najczęściej wybieranych urządzeń spośród innych marek dostępnych w Polsce? Przede wszystkim dlatego, że w koncernie NIBE nie mówi się już o 75% redukcji zużycia energii, ale o 80% oszczędnościach, które można osiągnąć instalując pompę ciepła NIBE najnowszej generacji. Na osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera niewątpliwie ma wpływ szeroka gama urządzeń i akcesoriów o coraz wyższej efektywności i jakości, jak również kompleksowa usługa i wsparcie techniczne z zakresu doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb klientów, rozbudowana sieć autoryzowanych instalatorów oraz stabilna baza serwisowa.

Spośród pomp ciepła NIBE możecie Państwo wybrać odpowiednie rozwiązanie:

Gruntowe pompy ciepła

gruntowe pompy ciepła - podstawowe źródło ciepła i c.w.u. do domów jednorodzinnych nowych i modernizowanych, budynków wielorodzinnych, usługowych, przemysłowych i innych,
   
  Image

  Pompy ciepła na powietrze zewnętrzne

  pompy ciepła na powietrze zewnętrzne - np. do modernizowanych kotłowni na olej lub propan-butan oraz wszędzie tam, gdzie z jakichś przyczyn niemożliwe jest zastosowanie gruntowych pomp ciepła,
   Image

   Pompy ciepła na powietrze wentylacyjne wywiewne

   pompy ciepła na powietrze wentylacyjne wywiewne - przede wszystkim do domów niskoenergetycznych i pasywnych, ale również jako urządzenie do wentylacji, produkcji ciepła i c.w.u. w poszczególnych mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych.
    Image

     

     

    Kontakt
    Masz pytania? Skontaktuj się z nami ...

    HENPOL S.C.
    Ul. Młynarska 4 59-800 Lubań
    tel.: 075 721 32 47, +48 604 28 29 10
    fax : 075 721 32 52
    e-mail: pphuhenpol@wp.pl

        Trwa ładowanie mapy ...

    Formularz kontaktowy