Oferta - Obiekty mieszkalne
Start » Oferta » Oferta - Obiekty mieszkalne

Budowa domów – budownictwo mieszkaniowe

Stan surowy
 - prace ziemne, wykopy
 - ławy fundamentowe
 - ściany fundamentowe
 - wykonanie kanalizacji
 - ściany nośne i działowe
 - izolacje termiczne i wilgociowe
 - stropy ze schodami wewnętrznymi
 - więźba dachowa
 - kominy wewnątrz budynku

Stan surowy zamknięty
 - transport i montaż okien
 - montaż drzwi wejściowych
 - parapety zewnętrzne oraz wewnętrzne
 - elewacje z dociepleniem

Od wielu lat zauważamy bardzo szybki rozwój techniki. Rozwój ten nie omija budownictwa. Stosowanie nowych norm oraz rozwiązań gwarantuje wysoką jakość, dbałość o detale, a także zachowanie kompromisu pomiędzy: ceną a jakością stawianych przez nas obiektów.

Dzięki takiemu podejściu inwestor zyskuje gwarancję jakości w rozsądnej cenie. Dzięki planowaniu już na etapie projektowania domu wiemy czego się spodziewać. W następnych etapach nie wprowadzamy dodatkowych kosztów czy tez różnego rodzaju nieplanowanych rozwiązań.

Naszym celem jest spełnianie Państwa marzeń!

Na życzenie przygotujemy dokładnie taki projekt domu, jaki sobie Państwo wymarzyli. Skupiamy się zarówno na detalach, jak i na rozwiązaniach konstrukcyjnych, takich jak forma fasady, forma dachu czy podział pomieszczeń.

Naszym Kontrahentom dajemy pełen wgląd w szczegółowy harmonogram prac, zakres stosowanych materiałów i technologii, by mogli je dopasować do swoich potrzeb.

Zapewniamy: optymalne wykorzystanie materiałów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu, optymalizacji czasu pracy, z zachowaniem zasad sztuki budowlanej, a wszystko z gwarancją profesjonalnej firmy.

Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii.

Wykonujemy zarówno mniejsze usługi budowlane, jak i przedsięwzięcia zakrojone na szeroką skalę. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane konkurencyjne cenowo.

Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami ...

HENPOL S.C.
Ul. Młynarska 4 59-800 Lubań
tel.: 075 721 32 47, +48 604 28 29 10
fax : 075 721 32 52
e-mail: pphuhenpol@wp.pl

    Trwa ładowanie mapy ...

Formularz kontaktowy